Náměstek Vymazal (ODS) v práci, jeho služební auto parkuje doma?

Už dva týdny není nové služební auto náměstka primátora Jaroslava Vymazala na vyhrazeném parkovišti ve dvoře jihlavského Magistrátu. „Členové vedení města např. někdy přijdou pěšky nebo jezdí na kole, tudíž mají vozidla zaparkovaná doma. Vozidlo také může být zaparkováno někde úplně jinde, nebo je např. v servisu,“ uvedl na dotaz Občasníku tiskový mluvčí Magistrátu Radek Tulis.

Podle parkování služebních aut na dvoře jihlavské radnice bylo v minulosti jednoduché odvodit přítomnost jednotlivých členů vedení města v úřadě. To zdá se přestalo platit po nákupu nového služebního vozidla s pohonem všech čtyř kol letos v červenci.

Náměstek Vymazal (ODS) v práci, jeho služební auto v práci chybí

Když se na Občasníku objevila informace o nákupu nového služebního vozidla, jako mávnutím kouzelného proutku vozidlo zmizelo z očí veřejnosti.

fb

Za zánovní vůz Octavia kombi zaplatila radnice 639 tisíc korun. Proti nákupu vozidla hlasovali na Radě města radní z ODS. Jednání se neúčastnil náměstek Vymazal.  Vedení města plánuje v letošním vozidle i pořízení vozidla pro potřeby Městské policie. Na nákup obou vozů radnice vyčlenila 900 tisíc korun. Pro potřeby nákupu referentského vozidla Městské policie tak zbývá čtvrt milionu korun.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů