Nasadí ANO do krajských voleb krásné amazonky s Popelkou?

ANOPolitické strany a hnutí začaly žít přípravou na krajské volby 2016. Velmi sledované jsou aktivity hnutí ANO. Na Vysočině by proti současnému hejtmanovi Jiřímu Běhounkovi mohlo hnutí ANO nasadit sympatické zástupkyně něžného pohlaví se zkušenostmi z komunální politky. Jednoduše krásné amazonky:

Amazonka první: Bohumila Kobrlová (ANO Pelhřimov)

Zástupkyně ředitele školy v Košeticích šéfuje Okresní organizaci ANO v Pelhřimově.Skáče i s padákem, nechybí v obecenstvu při jednáních místního zastupitelstva Pelhřimova. Zkušenosti z celoživotní práce pedagoga může zúročit v oblasti řízení vysočinského školství.

 

Amazonka druhá: Jana Mayerová (ANO Jihlava)

Blond zastupitelka Jihlavy boří mýty o nevzdělaných blondýnkách. Jako šéfka Finančního výboru Zastupitelstva stráží bedlivým okem rozpočet Jihlavy i městské finance. Do městské politiky Jihlavy se vrátila z celostátní úrovně kvůli rodinným povinnostem. V blízkosti zastupitelky Mayerové se pohybuje jako ochránce a moudrý rádce manžel a zastupitel Daniel. Když se na jednáních jihlavského zastupitelstva začnou střídavě ptát zastupitelé Mayerovi, je koalici pořádně horko. Od zastupitelky Mayerové létají přesné a logické dotazy směrem ke koalici, manžel Daniel obstarává těžkou kanonádu opozičních argumentů.

Amazonka třetí: Monika Oborná (ANO Třebíč)

Zástupkyní nejmladší generaci amazonek do krajského zastupitelstva je Monika Oborná. Už potřetí byla zvolena do čela okresní organizace v Třebíči. Má zkušenosti místní zastupitelky v Náměšti nad Oslavou. Její vzdělání a vztah k zemědělství ji pasují do pozice zemědělského experta hnutí ANO na Vysočině.

 

Amazonka čtvrtá: Radek Popelka (ANO Jihlava)

Někde na špici budoucí kandidátky hnutí ANO  pro krajské volby 2016 lze tušit Radka Popelku jako zástupce Vysočiny v celostátní politice hnutí ANO. Popelka jako politický lídr neustále znepokojuje koalici na jihlavské radnici, třeba nečekaným „grilováním“ práce koalice na jednání zastupitelstva. Jako lídr by krajským amazonkám dodal potřebný mužský potenciál pro práci v krajském zastupitelstvu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů