Olešná: Prohlášení starosty „Před schůzí“ zmizelo z webu obce!

fbSotva si server Občasník všiml prohlášení starosty obce Olešná (více zde) v příloze usnesení zastupitelstva ze dne 28.12. 2015,  zmizelo toto prohlášení během pár hodin z webových stránek obce.

Čtenářům Občasníku přinášíme toto prohlášení jako historický dokument, zároveň upozorňujeme kontrolní orgány na možný cenzurní zásah do usnesení zastupitelstva obce Olešná:

Stanovisko starosty nazvané „Před schůzí“ (v doslovném znění níže bez oprav gramatických chyb):

Jelikož v poslední době já jako starosta jsem stále napadán panem Studeným tak bych chtěl k tomuto vydat prohlášení

Dle zákona o požární ochraně v platném znění je obec povinna mít zásahovou jednotku obce k zajištění jednak požární ochrany a jednak k případným mimořádným událostem.

Oprava hasičského automobilu – přednášel, že byly náklady na opravu kolem 700.000 Kč ,ale skutečnost je 403.119 Kč.

Nákup pozemků od Pavlíčků

Uváděl, že jeho bratr koupil od Pavlíčků pozemky bez potíží. Opak je pravdou. Žádné pozemky Milan od Pavlíčků nekupoval.

Nákup pneu na bagr

Uvedl, že jsme utratili za pneu daleko větší ceny nežli je prodává Urban Pneu. Opět nepravdivá informace neboť pneu nemá na skladě a jeho prodejní cena je bez DPH stejná. S DPH je větší

Příprava rekonstrukce rozvodu e- onu

Zatím je proveden pouze projekt a projektant s nikým nemluvil a tak je připraven k odsouhlasení tedy pan Studený tento ještě ani neviděl.

Oprava pic kupu

Byla provedena výměna světel- předních a zadních, výměna řízení a brzdových kotoučů, předního blatníku oprava laku a kytování

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů