Otřásly se židle. Skončila regionální vedoucí Czechinvestu i manažeři

Přibližně ve stejném momentu se na Vysočině otřásly židle pod několika významnými manažery. Skončila vedoucí regionální kanceláře Czechinvestu na Vysočině Eva Dvořáková i několik manažerů firmy Automotive Lighting ve výrobním závodě na Pávově u Jihlavy. Vedení firmy Automotive Lighting informace o výměně manažerů chce komentovat až v září.

fb

Czechinvest: schůzku s ředitelkou nelze sjednat

V Komenského ulici kousek od jihlavského náměstí sídlí regionální kancelář firmy Czechinvest. Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Podle webových stránek je vedoucí vysočinské regionální kanceláře Eva Dvořáková. Nebo spíše byla. „S paní ředitelkou Dvořákovou vám nemůžeme sjednat schůzku, byla odvolána,“ uvedla usměvavá asistentka v kanceláři Czechinvestu. Důvod odvolání ředitelky odmítla sdělit s odvoláním na interní předpisy.

Zhruba měsíc před odchodem ředitelky Dvořákové nastoupil do vysočinské pobočky vládní agentury Czechinvest syn místopředsedkyně hnutí ANO Adam Joura.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů