Piráti, TOP09 a Zelení objednávají inzeráty a PR-reklamu v Jihlavských listech

Dvacet tisíc korun je plánovaný výdaj na reklamní kampaň koalice „Žijeme Jihlavou“ za reklamní články v místních novinách. Koalici „Žijeme Jihlavou“ tvoří Piráti, TOP09 a Zelení. Podle informací Občasníku hodlá koalice objednávat reklamní články v Jihlavských listech. Spolumajitelka vydavatelství Jihlavských listů již působí ve volebním štábu ODS (více zde).

pirátiCelkový výdaj na reklamní kampaň Pirátů je kolem sto tisíc korun, dvacet tisíc za reklamní články v místních novinách je jeden z největších reklamních výdajů. Dalších deset tisíc korun plánují Piráti utratit za reklamu v rádiu.

Piráti počítají s tiskem čtyřiadvaceti tisích kusů volebních materiálů, které bude roznášet Česká pošta. Za on-line reklamu pak tři tisícem na sociálních sítích Piráti plánují zaplatit čtyři tisíce.

Deset tisíc dostane grafik za vytvoření loga koalice „Žijeme Jihlavou“.

Do předvolební kampaně v Jihlavě Piráti vkládají padesát tisíc korun, TOP09 a Zelení pětapadesát tisíc korun.

Koalici „Žijme Jihlavou“ vede do voleb podnikatel a bývalý úředník jihlavského Magistrátu Vít Zeman (TOP09). Z radnice musel odejít pro podezření ze střetu zájmů při prosazování podnikatelských zájmů při developerské výstavbě nových ulic v okrajové části Jihlavy.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů