Politický rozvod Pirátů a Žijeme Jihlavou vyřešen

Jihlavští piráti se letos na jaře zamilovali do uskupení Fórum Jihlava a dohodli se na společné kandidatuře v místních volbách. Následně Piráti odešli z koalice Žijeme Jihlavou (TOP09 a Zelení).

Problémem politického rozvodu Pirátů a Žijeme Jihlavou byla právě doména zijemejihlavou.cz , která byla na pět let zaregistrována do vlastnictví tehdejší krajské předsedkyně Michaely Vodové.

„Za jeden den bylo všechno vyřešeno, doména byla převedena,“ stručně konstatoval lídr koalice Žijeme Jihlavou a náměstek primátorky Vít Zeman.

Právě vlastnictví domény politikem z konkurenční strany hrozilo být překážkou pro další dobré vztahy mezi Piráty a TOP09. Do problému ale citlivě zasáhl krajský místopředseda Pirátů Jan Břížďala, který naznačil nutnost převodu domény v zájmu udržení dobrých vztahů.

Podle aktuálních informací je dořešen politický rozvod Pirátů a TOP09. Novými politickými partnerem Pirátů se stalo Fórum Jihlava vedené primátorkou Karolínou Koubovou. TOP09 po odchodu Pirátů doplnila koalici nezávislými kandidáty.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů