Primátorka ukázala pejska, s kterým chodila do práce na Magistrát

Na profilu primátorky Karolíny Koubové na sociální síti se objevila oficiální fotografie pejska se kterým primátorka chodila i do práce na Magistrát. Vstup se zvířaty do budovy Magistrátu je přitom zakázán.

Péči o pejska primátorky Karolíny Koubové přitom měli zabezpečovat pracovnice útvaru Kanceláře primátorky. Pejsek se údajně dostal i na jednání radních města Jihlavy.

Může jít o obrázek 2 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

Kromě základní péče o pohodlí primátorského pejska zabezpečovaly sekretářky pro pejska i nadstandartní péči v podobě venčení přímo v parčíku za budovou Magistrátu.

Magistrát dosud nijak nekomentoval výskyt primátorského pejska v budově Magistrátu, kam mají normální zvířata vstup zakázán. Není ani jasný přesný rozsah péče, jaké se dostalo primátorskému pejskovi. Teoreticky mohl vydat pokyny k péči o pejska primátorky tajemník Magistrátu Evžen Zámek nebo vedoucí kanceláře primátorky Jarmila Jakoubková.

Péče úředníků o primátorského pejska je krajně neobvyklá už vzhledem k všeobecnému zákazu vstupu zvířat do budovy Magistrátu. Není znám podobný příklad z politického prostředí, kde by úředníci plnili tiše a bez protestů roli pečovatelů o zvířectvo politiků.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů