Radní Fischerová (ODS) odmítla rozhovor pro Občasník o lidovém milicionáři z ANO

fischerovaRadní Jana Fischerová (ODS) odmítla žádost Občasníku o vyjádření k problému zatajené minulosti náměstka hejtmana Josefa Pavlíka (ANO).“V dnešních Jihlavských listech (1.12. 2017 -pozn.red) je na 1. straně se mnou rozhovor, kde se k dané věci vyjadřuji, těžko Vám mohu říci něco jiného navíc,“ vzkázala radní Fischerová.

V rozhovoru pro Jihlavské listy radní Fischerová uvedla, že dokumenty o členství náměstka Pavlíka v Lidových milicích viděla jen na sociální síti. „Každý je zodpovědný sám za sebe. Asi tak,“ vyjádřila se radní Fischerová pro Jihlavské listy.

Radní Fischerová může kdykoliv vidět stejné dokumenty jako viděl soud o zatajené minulosti náměstka Pavlíka v Lidových milicích před rokem 1989. Pokud bude mít zájem je vidět.

Představitelé vládnoucí koalice v kraji Vysočina místo jasného vyjádření osobního postoje k zatajené minulosti lídra hnutí ANO volí mlhavá neutrální vyjádření.

Doplnění vyjádření radní Fischerové (ODS) ze dne 1.12.2017, 17:42h:

„Až teď jsem si přečetla Váš mail,celé odpoledne jsem byla mimo PC a internet. Chtěla jsem Vám nyní slušně a vstřícně odpovědět. Mezitím jste stačil ( také jsem si toho až teď všimla) na fb k mé osobě napsat věci, se kterými nemohu naprosto souhlasit.  Vážený pane Mareši, když se nebudete chovat slušně , tak pak Vám opravdu odpovídat nebudu.“

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů