Sokol Jihlava po sporech vedení ruší tábor v Lovětíně

Starosta jihlavského Sokola Martin Zuzaňák potvrdil ukončení spolupráce s náčelníkem sokolské jednoty Tomášem Noskem. “ Byl opravdu jednou z klíčových osobností naší jednoty a nás upřímně mrzí, že se nám nepodařila najít společná cesta k budoucí spolupráci,“ uvedl starosta Zuzaňák.

Letní příměstské tábory a cvičení FUNGYM podle starosty Zuzaňáka proběhnou, tak jak jsou naplánované, ale s největší pravděpodobností pod jiným názvem. „Tomáš Nosek si bohužel licenci FUNGYM zaregistroval na svoji osobu,“ sdělil starosta Zuzaňák. Tomáš Nosek zastával volené funkce jednoty Náčelník a Místostarosta, byl vedoucím cvičitelem Fungym a současně byl jako OSVČ najímán jako metodik a organizátor.  

„Většina našich aktivit týkajících se cvičení zůstává a my jsme tu stále pro vás, nehledě na naše vnitřní neshody,“ dodal starosta Zuzaňák.

Novým hlavním trenérem bude dočasně Martin Zuzaňák, než bude jmenován nový hlavní cvičitel a zbytek trenérského týmu zůstává beze změny. „Bohužel za dané situace musíme zrušit plánovaný letní tábor v Lovětíně,“ dodal Zuzaňák.

Starosta Zuzaňák vyjádřil lítost nad prezentací interních záležitostí, aniž by se nejdříve vyjasnily a ukončily uvnitř organizace.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů