Spory v Třebíči: Poslední článek klubového redaktora Pavla Mandáta

Poslední článek redaktora Pavla Mandáta způsobil okamžité ukončení spolupráce ze strany klubového manažera Horácké Slavie Třebíč Romana Mejzlíka. Archiv vyhledávače Google dodnes archivuje článek, který neměli hokejoví fanoušci vůbec vidět. Klubový manažer Horácké Slavie nařídil článek okamžitě stáhnout.

Manažer Horácké Slavie Třebíč Roman Mejzlík vydal prohlášení o okamžitém stažení článku z webových stránek a oznámil ukončení spolupráce s redaktorem Pavlem Mandátem (více zde).

Hokejový agent jednoho z hráčů potvrdil existenci neuhrazených závazků ze strany klubu vůči hráči s platnou smlouvou (více zde).

Ukazuje se, že je pravděpodobné nedodržování finančních závazků ze strany klubu vůči hráčům. Klub mohl vyvíjet nátlak na hráče, aby se vzdali části odměn výměnou za možnost dalšího působení v klubu. Manažer Mejzlík se již hráčům za své jednání omluvil (více zde). Fanoušci apelují na vedení klubu, aby ukončil Mejzlíkovo působení v pozici manažera klubu (více zde).

Celý spor mezi hráči a klubem pak může skončit až u hokejové arbitráže, která by mohla rozhodnout o povinnostech klubu dostát závazkům z platných hráčských smluv.

AKTUALIZOVÁNO:
Ukázka z výroků manažera Mejzlíka publikovaná v deníku Blesk přímo zde

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů