Spory v Třebíči: Fanoušci apelují na odvolání managera Mejzlíka!

Hokejovým klubem Horácká Slavia Třebíč hýbají spory o budoucnost. Náhle skončila trojice hráčů Šimon Szathmáry, bývalý kapitán Václav Čejka a další lídr Karel Nedbal. Sportovní manager a trenér Roman Mejzlík už svým vyjádřením naznačil, že by mu nevadil sestup do nižší soutěže. To ale vadí fanouškům klubu a žádají jeho odvolání.

„Jeho arogantní vystupování a především jeho „ambice“ hrát klidně druhou ligu, totiž absolutně ničí jméno klubu, který nejen, že vychoval řadu hokejistů, ale hlavně řadě hokejistů pomohl v jejich rozvoji a kariéře,“ stojí v prohlášení fanoušků na sociální síti. 

Prohlášení managera Mejzlíka čtěte přímo zde, vyjádření hokejového agenta Šimona Szathmáryho přímo zde.

Hokejový klub Horácká Slavia Třebíč teď čeká boj o záchranu zbytků důvěry fanoušků klubu. V nejbližší době bude muset klub vyřešit ukončení hráčských smluv trojici hráčů, která nepřistoupila na snížení odměn. Myšlenka nahradit zkušené hráče juniory ale přímo ohrožuje budoucnost klubu. Junioři nemusí v budoucnosti splnit očekávání trenéra a managera klubu Romana Mejzlíka. Letošní sezóna je nesestupová, přesto klubový manager Mejzlík mluví o sestupu (více zde).

Manažer Horácké Slavie Třebíč Roman Mejzlík vydal prohlášení o okamžitém stažení článku z webových stránek a oznámil ukončení spolupráce s redaktorem Pavlem Mandátem (více zde). Poslední článek redaktora Mandáta čtěte přímo zde. Hokejový agent jednoho z hráčů potvrdil existenci neuhrazených závazků ze strany klubu vůči hráči s platnou smlouvou (více zde). Manažer Mejzlík se již hráčům za své jednání omluvil (více zde). Ukázka z výroků manažera Mejzlíka publikovaná v deníku Blesk přímo zde .

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů