VÍME PRVNÍ: Čapek končí v čele třebíčského hokeje

Vedení SK Horácká Slavia Třebíč z.s. přijalo opatření týkající se vedení klubu a samotného A mužstva mužů. Podle informací Občasníku končí Karel Čapek v čele klubu.

Osoba Karla Čapka je neodmyslitelně spjata s novodobými úspěchy třebíčského hokeje. Po jeho příchodu do klubu dokázala Horácká Slavia postoupit z krajského přeboru až do první ligy, v níž působí od sezóny 1997/98 nepřetržitě.

Dr. Karel Čapek začínal s hokejem v Třebíči, kam dojížděl z obce Okřešice. Do „A“ týmu nakoukl poprvé coby sedmnáctiletý dorostenec v sezóně 1967/68. V devatenácti letech odešel na základní vojenskou službu do Trenčína, poté hrál jedenáct sezón I. hokejovou ligu v mužstvu VSŽ Košice. V ligovém hokejovém týmu se mu podařil rekordní výkon, kdy nastřílel 6 branek za jedno utkání. Nastoupil také za národní hokejový tým ČSSR. Po návratu do Třebíče v roce 1982 byl nejprve hrajícím trenérem „A“ mužstva, posléze hlavním trenérem mužů, pracoval i s dorostem a juniory. Čtyři roky trénoval ženskou hokejovou reprezentaci České republiky. 13. června roku 1991 se stal výkonným pracovníkem a vedoucím sekretariátu klubu, v roce 1998 ředitelem SK Horácká Slavia Třebíč.

K datu 30.12.2019 končí svoje působení v pozici hlavního trenéra p. Martin Sobotka. Vedení týmu se ujímá p. Radek Novák, který bude zároveň působit na pozici sportovního manažera klubu a hlavního trenéra. Za svého asistenta si vybral pana Jaroslava Barvíře.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů