Spory v Třebíči: Manažer Mejzlík se omluvil hráčům, redakce skončila!

V hokejovém klubu Horácká Slavia Třebíč panuje napjatá atmosféra. Klubový manažer Roman Mejzlík zveřejnil na webových stránkách omluvu trojici hráčů, zároveň klub informoval o zrušení současné redakce klubových stránek.

Prohlášení manažera klubu Horácká Slavia Třebíč Romana Mejzlíka:

Požádal jsem o stažení včerejšího článku z webu HST a webu hokej.cz . Nebyl jsem spokojen s tím jak byly prezentovány včerejší informace z dění v klubu. Pan Mandát dostal telefonické informace od trenérů. Měl informovat veřejnost o odění v klubu. Dělal si poznámky a zeptal se zda chci článek autorizovat. Řekl jsem, že ne a že základní informace má. Ale informace o tom, že 3 jmenovaní hráči končí na základě toho, že nepřistoupili na snížení platu, není pravdivá.

Když jsem si poté večer otevřel článek HST byl jsem zděšen! Zavolal jsem p.Šlapákovi a požádal o stažení textu z webu, neboť on má zodpovědnost za komunikaci klubu.

Svým jménem se omlouvám, těmto 3 jmenovaným hráčům – Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Karel Nedbal – za to, že tento článek jim způsobil nemalé problémy.

Pan Mandát uveřejněním tohoto článku na našem webu tímto článkem ukončil spolupráci na webu HST.

Příští týden budeme více informovat. Roman Mejzlík

AKTUALIZOVÁNO: Hokejista Szathmáry odevzdal manažerovi Mejzlíkovi svou hokejovou výstroj (více zde). O významu managerových výroků čtěte více přímo zde. Příznivci klubu žádají odvolání mangera Mejzlíka (více zde). Poslední článek redaktora Mandáta přímo zde. Ukázka z výroků manažera Mejzlíka publikovaná v deníku Blesk přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů