Starkon chystá v Třešti dostupné bydlení za rozumné ceny

Za srovnatelnou cenu menšího bytu v Jihlavě větší byt na venkově v dostupné vzdálenosti od krajského města Vysočiny. To je nabídka stavební firmy Starkon, která dokončuje cenově dostupné byty v Nádražní ulici v Třešti na Jihlavsku.

„Momentálně se dokončuje vzorový byt, kolaudace domu bude v průběhu podzimu, bydlet můžete ještě letos,“ vysvětluje Jana Baštářová z firmy Starkon. S možností prohlídky vzorového bytu počítá firma Starkon ještě před podzimní kolaudací bytového domu.

Pětitisícová Třešť nabízí zájemcům o bydlení na Jihlavsku služby na úrovni města spojené s klidnějším životním tempem vesnice. Do krajského města dvacet minut autem, půlhodina cesty autobusem. Bytový dům je umístěn v širším centru města, autobusová zastávka je v docházkové vzdálenosti.

„Ceny za malý byt se budou pohybovat na úrovni nejnižší cena 1.840.000,- za 1+kk,“ dodala Baštářová.

Vzhledem k nedostatku bytů v krajské metropoli Vysočiny se čeká poměrně velký nápor zájemců o bydlení nebo investici do bytu v dojezdové vzdálenosti od Jihlavy.

Podle statistických údajů realitního serveru realitycechy.cz se cena bytu 1+1 pohybuje na Jihlavsku kolem dvou milionů korun, 2+1 za cenu mírně přes tři miliony korun a 3+1 za cenu mírně přes čtyři miliony korun.

O přidělení čísla popisného čtěte více přímo zde.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů