(VIDEO) Šok! Vysočinský lídr Faltýnek (ANO) malířem, zahrádkářem i kuchařem. Bez Babiše!

Předvolební kampaň umožňuje lídrům politických stran předvést své umění. Hnutí ANO zveřejnilo videoklip ve kterém vysočinského lídra Jaroslava Faltýnka předvádí doslova jako všeuměla. Na předvolebním videu s Faltýnkem zcela chybí celostátní volební lídr a předseda hnutí ANO Andrej Babiš.

„Malíř. Pěstitel bonsají a kuchař. To všechno je Jarda Faltýnek. Jo, vlastně taky politik, ale teď jde o jeho volno. Koukněte na video, co všechno ten chlap umí. Třeba jeho enkaustika Dva klauni je docela slušné dílko,“ stojí v popisku videa.

Enkaustika je malířská technika starověkého antického původu, při níž se užívalo barviv třených se zvlášť připraveným voskem. Po dokončení se tato vosková malba horkem spojovala a vpalovala k podkladu, byla napojena voskem, enkaustována. Vosk se po prvním zahřátí poškodil.

Absence Andreje Babiše na Faltýnkově předvolebním videu je zvláštní. Většina videoklipů hnutí ANO alespoň na okamžik ukáže celostátního volebního lídra hnutí Andreje Babiše.

Babišův zástupce Faltýnek na předvolebním videu dává nahlédnout například do vybavení domácí kuchyně, ukazuje své malířské obrazy z dětství, předvádí umění péče o zahradu i schopnosti kuchaře. To vše v tričku hnutí ANO.

Videoklip natočila pro hnutí ANO firma Panda Media, jedním jejím jednatelem je tiskový mluvčí hnutí ANO Vladimír Vořechovský. Druhým jednatelem je Martin Herodes, bratr manželky Andreje Babiše. Herodes je podle Babiše bývalým spolumajitelem Čapího hnízda. Firma Panda Media sídlí na stejné adrese jako další firmy holdingu Agrofert.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů