VÍME PRVNÍ: Hotel Gustav Mahler mění majitele

Soubor:Hotel Gustav Mahler Jihlava.JPG – Wikipedie

Bývalý dominikánský klášter – nynější Hotel Gustav Mahler – v samotném srdci města Jihlavy mění majitele. Novým majitelem je společnost Al El Group, která s dvaceti tisícovým základním kapitálem vznikla počátkem roku 2022. Majitelem společnosti je pražský podnikatel Albín Sybera.

Historie budovy hotelu sahá až do poloviny 13. století, objekt byl několikrát přestavěn, v dnešní podobě hotel naleznete jako barokní stavbu s fragmenty gotiky a renesance.

Hotel v současné době má spolu s možností ubytování pro hosty k dispozici restauraci, parkoviště s garážemi, konferenční sály a salonky, saunu, fitness centrum, půjčovnu kol, galerii výtvarného umění.

Ubytování v historické budov bývalého kláštera nabízí několik desítek dvouloužkových pokojů, některé pokoje se nachází v nejstarší klášterní části a tvoří je bývalé, dnes již zrekonstruované, cely mnichů.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout nebo vana) s WC, fénem, TV/SAT, telefonem, připojením k internetu a minibarem.

Pro náročnější hosty je k dispozici rodinné apartmá o dvou místnostech a prezidentské apartmá o velikosti a vybavením menšího bytu.

Rozsáhlé reprezentativní konferenční prostory jsou hlavní nabídkou kongresových služeb hotelu. Kongresový sál s klenbami a výbornou akustikou s výhledem do hotelového atria je ideální k pořádání konferencí, seminářů a kongresů. Bývalé klášterní refektáře jsou vysoce reprezentativní prostory vhodné k uspořádání společenských večerů různého zaměření, prezentací, obchodních jednání ale i svateb a různých oslav.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů