VÍME PRVNÍ: Zážitkové ubytování „Kemp Nomád“ Jihlava tiše odstranila

Zážitkové ubytování Kemp Nomád v lesoparku Heulos tiše zmizelo z webových stránek příspěvkové organizace Brána Jihlavy i z webových stránek města Jihlavy. „Nabídneme vám pět různých mobilních karavanů a jeden unikátní posed s veškerým potřebným vybavením. Ubytováni budete u řeky Jihlávky, v klidu přírody, a přesto ve městě,“ slibovala koncem července Magda Svatoňová z příspěvkové organizace města Brána Jihlavy. Kemp Nomád měl nabízet ubytování v lesoparku Heulos u zoologické zahrady po celý srpen.

Brána Jihlavy je příspěvkovou organizací statutárního města Jihlavy s působností v oblasti kultury a cestovního ruchu. Jejím úkolem je podporovat rozvoj těchto oblastí a profilovat Jihlavu jako významnou destinaci.

Navíc, kdo by si zaplatil ubytování v Kempu Nomád, měl dostat jako bonus rodinný volný vstup na Bránu Matky Boží a do Domu Gustava Mahlera. Děti mohly zdarma navštívit také zoologickou zahradu. „Přijeďte prozkoumat historické dědictví Jihlavy, nechat se unést fascinujícím světem zvířat a užít si bohatý program, které město nabízí,“lákala Magda Svatoňová.

„Kemp z technických důvodů nemohl začít fungovat. Nemá tedy smysl ho propagovat. Proto jsem to stáhnul z našich komunikačních kanálů. Proč kemp nefunguje, to je otázka na Bránu Jihlavy,“ uvedl tiskový mluvčí města Jihlavy Radovan Daněk. 

„Realizace „dočasného kempu“ byla doprovázena poměrně složitým schvalovacím procesem, neboť se svou povahou pohybuje na hraně „zařízení“, akce či eventu. Bohužel se nepodařilo získat všechna kladná vyjádření od všech dotčených orgánů.Vzhledem k tomu faktu jsme byli nuceni nabízení veřejných služeb ukončit a kemp zlikvidovat. Proto v kempu nebyl nikdo ubytován, vyjma dvou pracovníků Hitrádia Vysočina, kteří z místa živě vysílali v rámci reklamní akce a reklamního plnění vůči partnerům kempu,“ uvedl ředitel Brány Jihlavy Jakub Deml.

Brána Jihlavy jako příspěvková organizace města Jihlavy měla v minulosti problémy s dodržováním sankcí proti Rusku za válku na Ukrajině (více zde), organizace také kouzlila s účetní uzávěrkou (více zde).

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů