Vrchařská Koruna Vysočiny má zimní výzvu pro cyklisty

Lidská touha zdolat nejvyšší vrcholky hor je ukázkou vítězství pevné vůle nad přírodou. Horolezci mají pomyslnou Korunu Himaláje pro každého, kdo stane na všech osmitisícových vrcholech, cyklo-amatéři mají Vrchařskou korunu Vysočiny.

Taky pro každého, kdo zdolá na kole nejvyšší vrcholky Vysočiny. Stačí prokázat zdolání fotografií na sociálních sítích a vítejte v klubu!

Může jít o obrázek 3 lidem , jízdnímu kolu , přírodě a sněhu

Členství ve Vrchařské koruny Vysočiny je třeba každoročně obnovovat. Jinými slovy zdolat každý rok znovu zdolat nejvyšší vrcholy Vysočiny.
Místa byla vybrána tak, aby se na ně dalo dojet na crossovém i bikovém kole. Náročnost je individuální, přijde na to, odkud se rozhodnete daná místa pokořit.

„Věříme příznivcům, že vrcholky opravdu zdolají vlastními silami a nedojedou na vrcholky autem,“ říká Martin Leskour z penzionu Klokočí v Kadově na Žďársku. V penzionu Klokočí sídlí organizační štáb Vrchařské koruny Vysočiny.

Může jít o obrázek text, kde se píše Vrcharská koruna Vysočiny

Pravidelně se objevují i nové výzvy pro bajkery jako například zimní Vrchařská Koruna Vysočiny. Bronzovou získá bajker za zdolání šesti vrcholů, stříbrná za dvanáct vrcholů a zlatá je pro opravdové borce.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů