Vysočinská ČSSD chystá setkání byznysmenů s ministrem Babišem. Jen pro zvané.

cssdV polovině prosince se na Vysočině uskuteční další kulatý stůl o budoucnosti Vysočiny. Tentokrát mají o budoucnosti Vysočiny debatovat předem vybrané osobnosti s hejtmanem Běhounkem a ministrem Babišem (ANO). Podle informací Občasníku na setkání u kulatého stolu dostali pozvání jen osobnosti spojené s ČSSD Vysočina. Pozvání nedostal ani poslanci z Vysočiny.

„Zjišťoval jsem si, kdo to pořádá a není to akce hospodářské nebo agrární komory Vysočiny,“ uvedl předseda vysočinského hnutí ANO Josef Kott. Poslanec Kott potvrdil informaci o záměru ministra Babiše zúčastnit se kulatého stolu na Vysočině. „Nevím ani pořádně, kdo tu akci pořádá. Pan hejtman Běhounek mi přislíbil, že zařídí pozvánku pro mou osobu na kulatý stůl,“ dodal poslanec Kott.

Organizace ze stranického sekretariátu

Kulatý stůl Vysočiny organizuje poslanecká asistentka hejtmana Běhounka Marie Rubišarová Medová. Její firma Authoria podniká  přímo v jihlavském „Lidovém domě“ na Vrchlického ulici. Firma Authoria vydává časopis Kulaté stoly Vysočiny ve kterém na křídovém papíře prezentuje fotografie byznysmenů Vysočiny a sociálně demokratických politiků z krajské politiky. Prosincový kulatý stůl s hejtmanem Běhounkem a ministrem Babišem bude moderovat náměstek hejtmana Libor Joukl. Stejně jako podobné akce v minulosti.

Záštita hejtmana Běhounka

Setkání vybraných osobností Vysočiny s ministrem Andrejem Babišem u kulatého stolu zaštítil osobně hejtman Vysočiny Jiří Běhounek. „Akce se bude konat 14.12.2015,“ sdělil Občasníku hejtman Běhounek.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů