Zamčené dveře. Symbol vztahů na zimním stadionu v Pelhřimově

Dveře mezi prostory zimního stadionu a místního Sporthotelu jsou uzamčené od nástupu Technických služeb města Pelhřimov do funkce správce zimního stadionu. Správcem a provozovatelem Sporthotelu je generální manažer Ledních medvědů Aleš Kučera.

Sportovní oddíl Ledních medvědů se po podzimních volbách ocitl v nemilosti u vedení města. Radní města podnikají politické kroky, jak sportování Ledním medvědům co nejvíce znepříjemnit.

Nový návštěvní řád zimního stadionu se zákazy hlasitého fandění byl zmírněn až po protestech místní sportovní veřejnosti. Pod internetovou peticí se objevilo několik stovek podpisů.

Velmi podporovaný je naopak sportovní kroužek HC Pumy, který založil příbuzný lidoveckého místostarosty Josefa Kocha. Sportovní kroužek dostal přidělenou vlastní kabinu, která byla odebrána sportovnímu oddílu Lední medvědi. Politické protekci se oficiálně říká „nová koncepce podpory sportu“. Obratem uvolnil sportovní kabinu druholigový A-tým mužů, který až do záříjového jednání zastupitelstva města nebude hrát domácí utkání v Pelhřimově.

Nový správce zimního stadionu odmítá poskytovat informace o své činnosti, přesto jsme ho požádali o komentář situace se zamčenými dveřmi. I se sdělením jména odpovědné osoby, která rozhodla o uzamčení dveří mezi zimním stadionem a Sporthotelem.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů