Zastupitelstvo obce Olešná funguje jako policejní sbor, nepořádky se množí

fbHříšná ves Olešná. Ministerské kontroly našly závažná pochybení při řízení obce Olešná. Starosta Josef Bláha jako bývalý policista dává okázale najevo, kolik má vlivných přátel a známých. Obec Olešná například staví Hospodářský dvůr u kterého propadlo stavební povolení před několika lety. Olešná nezvládla sladit spolupráci s Krajem Vysočina při rekonstrukci průtahu obcí.

Důležité je nestěžovat si, neprotestovat, držet pusu a krok. Starosta Bláha přeměňuje zastupitelstvo Olešné na policejní sbor, zastupitelům vštěpuje do hlavy zásadu: „Stížnosti a podněty podávané orgánům státním správy jsou porušením povinností zastupitele!“ Vinu tak vlastně mají ti, kteří na nepořádky veřejně upozorní. Účet za práci zastupitelstva obce bude pro Olešnou velice drahý, bude muset vynaložit finanční prostředky obce na řešení chyb a nedostatků při řízení obce

Styl starosty Bláhy při řízení Olešné je snahou maximálně utajit skutečný stav věcí veřejných v Olešné. Nepořádky je potřeba zametat pod koberec, kostlivce cpát do skříně. Za nepořádky mohou vlastně všichni zastupitelé rovným dílem společně.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů