Zeptejte se starosty Pelhřimova: Jak vyřeší vodárenské průšvihy? Zdraží vodu lidem?

Pelhřimovská radnice nabízí občanům města promluvit si se starostou města Františkem Kučerou (ČSSD). Občané města si mohou se starostou promluvit o tom, co občany ve městě znepokojuje, přijít s novým podnětem na zlepšení služeb a činností vykonávaných ze strany obce, či byste rádi jako občan vyslovili uznání a pochvalu nad něčím, co se v uplynulém období podařilo?

Server Občasník nabízí pelhřimovským občanům drobnou nápovědu pro otázky na starostu Kučeru (ČSSD):

Kučera– Znepokojuje starostu Kučeru (ČSSD) informace o třicetiprocentní ztrátovosti vyrobené pitné vody během dopravy z úpravy vody k občanům Pelhřimova jako spotřebitelům (psali jsme zde) ?

– Rada města pod vedením starosty Kučery (ČSSD) rokovala v březnu o tom, jak obstát před veřejností po uděleném půlmilionovém flastru za chybnou kalkulaci vody (více zde). Jak se dívá starosta Kučera (ČSSD) na snahu přehodit odpovědnost na svého smluvního provozovatele?

– Rada města prokazatelně ví (dokument zde) o spoluvině neznámé osoby z radnice na udělení půlmilionové pokuty. Kdy jmenuje starosta města škodní komisi pro řešení škody (udělená pokuta) ?

– Místostarosta Med (ODS) se snaží nakupovat „právní rozumy“ pod záminkou posouzení stavu provozování vodovodů. Podporuje starosta Kučera (ČSSD) statisícové výdaje za nákup rozumu?

– Město Pelhřimov neoprávněně zdražilo pitnou vodu občanům. Cítí starosta Kučera (ČSSD) důvod k omluvě občanům Pelhřimova?

Pokud by se občanům Pelhřimova podařilo získat vyjádření starosty Kučery, pak rádi starostovy odpovědi zveřejníme

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů