DOKUMENT: Pozvánky rozneseny, beseda s ministrem Babišem zrušena!

Podle informací serveru Občasník má návštěva ministra financí a místopředsedy vlády ČR Andreje Babiše silně omezený program.

Návštěvu zahájí v Humpolci v 8,00 hod. setkáním se zástupci podnikatelů, odpadá setkání se zástupci policie ČR. Pak přejede do Nové Vsi u Třebíče, kde navštíví f. MANN+HUMMEL a odjede do Jihlavy do f. Moravské kovárny a.s., Hruškové Dvory. Poté ve 14,00 hod. odjede do Prahy. Další jeho odpolední program v kraji Vysočina se ruší, včetně jeho setkání s veřejností v Dělnickém domě.

Ministr Babiš jde k prezidentovi republiky

V době plánované besedy s občany Jihlavy bude ministr Babiš jednat s prezidentem republiky. Schůzku potvrdil mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček: „Vzhledem k závažné vnitropolitické situaci se dnes uskuteční jednání pana prezidenta s panem ministrem, a to od 18:00 hod. v Lánech,“ sdělil Ovčáček.

Mluvčí ANO: přijedeme do Jihlavy znovu!

Na schůzku s prezidentem republiky jde ministr Babiš kvůli náhlým událostem s restrukturalizací policie a následným reakcím. „Najdeme jiný termín a pan Babiš přijede znovu,“ slíbila mluvčí hnutí ANO Lucie Kubovičová.

Pozvánka hnutí ANO na setkání s ministrem Babišem

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna