(DOKUMENT) Stranický úkol komunistického náměstka hejtmana Pavlíka (ANO) v Lidových milicích

Náměstek hejtmana Josef Pavlík (ANO) dostal v éře totalitního režimu stranický úkol vzorně plnit povinnosti příslušníka Lidových milicí. Psal se rok 1987 a současný náměstek vysočinského hejtmana Pavlík tehdy vstupoval mezi členy KSČ.

Asi čtyřiceti členné jednotce Lidových milicí národního podniku Škrobárny Havlíčkův Brod chyběli milicionáři. Zájem o vstup do jednotky Lidových milicí hodnotila stranická buňka velmi příznivě.

PavlíkStále zřetelnější je tak motiv zatajení komunistické minulosti krajského lídra hnutí ANO Josefa Pavlíka před krajskými volbami 2016: je zde přímé spojení s činností v Lidových milicích. Lidové milice působili jako ozbrojená složka komunistického režimu.

Stranický úkol působit v Lidových milicích je v usnesení KSČ označen jako trvalý. Není jasné, zda byl potřeba podpis Josefa Pavlíka nebo postačil ústní souhlas.

Náměstek hejtmana Josef Pavlík tvrdí,že v Lidových milicích nikdy nebyl. Na server Občasník podal žalobu na ochranu osobnosti.

Dokument o stranickém úkolu KSČ pro Josefa Pavlíka je novým důkazem ve sporu s Občasníkem. Na žádost soudu je pravost dokumentu ověřena příslušným archivem.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna