Dopis Radka Vovsíka trenérům DUKLY JIHLAVA (12.2.2015)

Vážení,

chtěl bych vyjádřit podporu Vašim krokům v kauze Tomáše Kotrby a dalších. Uvědomuji si, že díky působení pana Kotrby a některých jeho přátel jste v posledním více jak roce pracovali pod obrovským psychickým tlakem – jak management klubu, tak zejména trenéři našich dětí. Dokáži si představit, jak nedobře se trénuje chlapům, kterým na záda trvale dýchá skupinka kritiků, častuje je různými invektivy a čeká na každou jejich chybičku. Pochopitelně, že to vše se odráží i na atmosféře v klubu a mezi rodiči. Svoji profesionalitu jste projevili zejména tím, že jste dokázali nepřenášet tyto vztahové problémy na děti, které za své rodiče nemohou. Pořád si myslím, že zejména v tomto věku by hokej měl být hlavně o radosti z aktivního trávení volného času, o radosti ze sportování a o pohodovém čase tráveném s dětmi na stadioně.
S ohledem na to, že mám možnost srovnávat i s trenéry jiných dětských celků, jež mám možnost sledovat v průběhu různých turnajů a zápasů, chtěl bych Vám říci, že si právě Vašeho přístupu k dětem velmi vážím.
Nenechte se, prosím, nikterak odradit tlakem, který je (a jistě ještě bude) na Vás vyvíjen, věřte, že mezi rodiči je mnoho těch, co Vaši práci oceňují.

S pozdravem

Radek Vovsík

Radek Vovsík je bývalý náměstek primátora Jihlavy (za ODS). Je ředitelem Dětského domova se školou, středisko výchovné péče a základní škola, kterému se lidově říká „pasťák“. Zabývá se výchovnou péčí o „zlobivé“ děti.

Co číst dál?

Mayer (ANO): Přemýšlíme, zda primátor koná „s péčí řádného hospodáře“

Mládež Dukly zrušila trénink pro chování pana Kotrby

Kritikovi Kotrbovi zrušila DUKLA registrační průkaz syna

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna