Mládež Dukly zrušila trénink pro chování pana Kotrby

MIROSLAV MAREŠ

Podle telefonického sdělení jednoho z rodičů zrušila mládež HC DUKLA JIHLAVA ranní trénink jednoho z týmů mládeže. Jde patrně o tým ve kterém působil syn Tomáše Kotrby do zrušení jeho registračního průkazu člena ČSLH. Ranní trénink byl k překvapení rodičů „plný novinářů a televizních kamer“.

Redaktoři se pohybovali po zimním stadionu a údajně „šli až do kabin“. K pořizování audio a videozáznamů v prostorách zimního stadionu pravděpodobně neměli novináři souhlas vedení klubu. Situaci na místě řešila přivolaná hlídka Policie České republiky.

Novináři si chtěli natočit srdceryvnou scénu, jak tatínek se synem chce „jít na led“. Trenér ho ale odmítne spustit. Z mediálního tlaku se podle některých informací rodičů trenér mládeže psychicky složil. Situaci na tréninku mimořádně řešil šéftrenér mládeže osobně.

Od pátečního rána je zimní stadion v Jihlavě „plný novinářů“. Informace nelze telefonicky přesně ověřit, trenéři a hokejoví funkcionáři řeší růst emocí kolem zrušené registrace malého hokejisty.

„Zrušení registrace vnímáme jako vstřícný krok klub, malý hokejista může znovu začít kdekoliv,“ řekl k situaci tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

Vedení jihlavské radnice chystá vlastní vyjádření k situaci. Z místních politických kruhů se nese jen poznámka o tom, že na jednání o situaci v mládežnickém hokeji svolané na místní radnici dorazili pouze zástupci mládeže Dukly Jihlava. Pan Kotrba nepřišel.

Podrobnosti a oficiální stanovisko klubu zjišťujeme. O vyjádření k incidentu byla požádána redakce MFDNES VYSOČINA.

 

Co číst dál?

Mayer (ANO): Přemýšlíme, zda primátor koná „s péčí řádného hospodáře“

Kdo psal scénář srdceryvné scény s malým hokejistou?

„Šli do kabiny“. Novináři údajně vstoupili na posvátné hokejové území

Hlas z Dukly:“Byli na posvátném území. Reakce se chystá“

Dopis Radka Vovsíka trenérům DUKLY JIHLAVA (12.2.2015)

Kritikovi Kotrbovi zrušila DUKLA registrační průkaz syna

VÍME PRVNÍ: Vloupačka do prodejny na zimním stadionu

Zpravodajství TV-NOVA o malém hokejistovi? Připravená scénka

 

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna