Hlas z Dukly:“Byli na posvátném území. Reakce se chystá“

MIROSLAV MAREŠ

Od pátečního rána stoupá na zimním stadionu teplota emocí lidí z hokejového prostředí. „Šli do kabiny,“ jen stručně odvětí zdroj z Dukly na dotaz co se děje.  Novináři jako sedmá velmoc narušila posvátné hokejové území. Vstoupila do kabiny. Pro lidi od hokeje to je stejná situace jako pro kmen indiánů, kterým bledé tváře vstoupí do kmenové svatyně. Jde se do války! Že to je sedmá velmoc? Nezajímá, byli v kabině! Novináři překročili hranice společenského chování, které je ochotný hokejový svět tolerovat. Sedmá velmoc? MY JSME DUKLA! Tiše se čeká na hlas klubových legendy. Řeknou něco nebo mlčí? Mlčí. Tak fajn. Další důvod jednat. Hokejová komunita přestává komunikovat s okolním světem. Bude se bojovat. Jde se do střetu. Proč? Protože jsme Dukla!

Diskusní fórum příznivců klubu připomíná včelí úl. Čekají se horké chvíle. Na zimáku se cosi děje. Teplota emocí stoupá. Přijdou horké chvíle.

Sedmá velmoc narušila klidný chodu zimního stadionu. Zimní stadion, jeho hokejová komunita se chystá na další střet s novináři. Pro play-off mají platit zpřísněná pravidla práce novinářů na zimním stadionu. Důvod? MFDNES a TV-NOVA úřadovali jako sedmá velmoc na tréninku mládeže v sedm hodin ráno. Trénink byl zrušen. 

Co číst dál?

Zpravodajství TV-NOVA o malém hokejistovi? Připravená scénka

VÍME PRVNÍ: Vloupačka do prodejny na zimním stadionu

Petr Buzek: „Objevily se anonymní výhružky násilím!“

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna