(FOTO) Povolení logistického areálu Jihlava-jih je před schválením

Pražská investiční společnost I.C.P. Jihlava – jih a.s. chystá v jižní části krajského města Vysočina vybudování areálu, který bude plnit funkci prostor pro lehkou výrobu, skladování a služby. Pražskou společnost zastupuje bývalý předseda jihlavské TOP09 Jiří Vohralík.

Podle informací Občasníku má pražská společnost kladné vyjádření dotčených orgánů a byly vypořádány i námitky spolu Zachraňte Sasovské údolí.

V areálu Jihlava-jih na konci Znojemské ulice je navrženo více stavebních objektů – dvě haly s vlastními třípodlažními administrativními budovami, strojovna SHZ, objekt vrátnice, retenční nádrž, podzemní odlučovače ropných látek. Celý areál bude propleten sítí areálových dopravních komunikací, včetně manipulačních ploch před halami a parkovišť. Jednotlivé haly (části hal) budou po dokončení pronajmuty.

V každé hale bude asi šedesát procent prostoru využíváno pro výrobu a cca čtyřicet procent pro skladování. V současné době jsou možnými zájemci společnosti z oboru výroby lehkých dřevěných dveří a výroby obalů z kartonáže.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna