(FOTO) Radost primátorky Koubové ze služebního mobilu se nedostala do týdenních zpráv Fórum Jihlava

Radost primátorky Karolíny Koubové  z růžovo zlatého služebního mobilního telefonu se nedostala do oficiálních zpráv na profilu uskupení Fórum Jihlava v sociální síti.  Přitom jde o veskrze pozitivní zprávu mimořádného významu. Primátorka Koubová si myslí, že si bude s úřadem rozumět.

Primátorka Koubová ukázala svým příznivcům pouze radost z nového služebního mobilu, ani Magistrát zatím nezveřejnil bližší parametry. O služebním mobilu primátorky Koubové je zatím známá jenom jeho vyjímečná barva, která primátorku naprosto uchvátila.

Do zpráv o činnosti uskupení Fórum Jihlava se nedostala ani informace o otevřeném dopise opozice k  neúčasti delegace vedení města na vzpomínkové akci ke Dni veteránů, která se konala o dva dny dříve (více zde). Fórum Jihlava chválí svého mladého radního za skvěle splněný reprezentační úkol. V minulosti byla na vzpomínkové akci přítomna několikačlenná delegace vedení města v čele s primátorem a náměstky. Samozřejmostí byla i tisková zpráva a oficiální fotografie na webu města (více zde).

Oficiální zprávy z Fórum Jihlava také nic neříkají o odmítnutí cesty do čínského města Wu-chan, kam měla jet primátorka na pozvání čínské strany (více zde).

Zmínka o oficální omluvě vedení města bude zřejmě až v ´dalších týdenní zprávách, přišla až o dva dny později (více zde). Závěr týdne pak patřil oslavám příjezdu sv. Martina do Jihlavy, v průvodu šli za primátorkou jen tři radní (více zde)

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna