(FOTO) Tomanec (Forum/STAN) se sešel s mluvčím stavebního holdingu PSJ. Šlo o politiku?

Lobista a zastupitel Miroslav Tomanec a tiskový mluvčí holdingu PSJ Miroslav Fuks se sešli k vzájemnému jednání. Společnost PSJ vznikla v roce 1990 a se svým holdingovým uskupením firem se postupně zařadila k největším stavebním skupinám ve střední Evropě.

Na zahrádce Tomancova podniku trvalo jednání zastupitele a tiskového mluvčího déle než hodinu. Opozičnímu zastupiteli Tomancovi bylo viditelně nepříjemné, že se prozradilo místo setkání.

„Proč mě fotografujete? Běda, jestli se to někde objeví!,“ pohrozil zastupitel Miroslav Tomanec.

Právě snaha zastupitele Tomance utajit schůzku s mluvčím a PR-manažerem stavební skupiny PSJ Fuksem naznačuje skrytý význam celé schůzky. Mohlo jít například o politické rozhovory a případné vzájemné podpoře.

 

Podnikatel a lobista Miroslav Tomanec je šedou eminencí v pozadí uskupení Fórum Jihlava. Fórum Jihlava se podařilo úspěšně navázat spolupráci s politickým hnutím STAN. “Podpory z jejich strany si velice vážíme a věříme, že tak lépe dosáhneme našich stanovených cílů a vizí, aby se z Jihlavy po letech stagnace stalo dynamické a živé město. Vzájemná podpora se v minulých volbách již osvědčila, a proto jsme rádi, že na ni můžeme navázat i pro letošní rok.“ uvedla lídryně uskupení Fórum Karolína Koubová.

Fórum Jihlava spojuje s hnutím STAN zejména souhlas se zásadními hodnotami, kterými jsou prosazování právního státu, spokojení občané, rozvinuté samosprávy a vyloučení extremistických sil z jakékoliv spolupráce.

„S Fórem Jihlava spolupracuje hnutí STAN již delší dobu, mimo jiné i v krajských volbách. Je naším nejvýznamnějším partnerem v krajském městě. Od úspěchu naší společné kandidátní listiny v komunálních volbách a silného zastoupení na Jihlavském magistrátu si slibujeme zejména zlepšení komunikace a spolupráce mezi samosprávami kraje a krajského města.“, doplnil krajský předseda hnutí STAN na Vysočině a starosta Pacova Lukáš Vlček.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna