Mluvčí PSJ Fuks přispěl tisícikorunou do sbírky fanoušků na chod klubu

 Více než dvě desítky let působí Miroslav Fuks ve funkci mluvčího stavebního holdingu PSJ. Současně je i mluvčím fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava.

Mluvčí stavebního holdingu Miroslav Fuks poslal ze svého platu celých tisíc korun do sbírky fanoušků na další chod fotbalového klubu.

Jihlavské fotbalisty čeká nejistá sezóna, ředitel klubu Jan Staněk zahájil sbírku fanoušků příspěvkem na vlastní plat (více zde). Fotbalisté mají finančně zajištěnou jen podzimní část soutěže, hlavní sponzor klubu je v existenčních problémech (více zde), firmy z holdingu PSJ jsou na prodej (více zde) nebo začínají krachovat (více zde).

Na transparentním účtu fotbalového klubu je tisícikoruna od mluvčího PSJ jedním z nejvyšších příspěvků. Profesionální fotbalisté ovšem na sezónu potřebují miliony korun. A ty chybí. Ředitel klubu Staněk už naznačil možnost prodeje části akcií klubu přímo do rukou fanoušků. Příznivci klubu by se mohli přímo podílet na rozhodování klubu.

Vedení města Jihlavy se zatím nijak nevyjádřilo k možnosti záchrany fotbalového klubu z finančních prostředků města Jihlavy. Ve fotbalovém klubu je město Jihlava zhruba patnáctiprocentním akcionářem. Mluvčí PSJ Miroslav Fuks se již sešel s opozičním zastupitelem Miroslavem Tomancem (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna