Úřednice jihlavského magistrátu objednala důvěrný posudek na škodu způsobenou městem

peníze vodaJihlavská radnice opět nakupuje rozum u odborné firmy. Tentokrát chce magistrát vědět, jaká mohla vzniknout újma společnosti Plastikov, tím že ji město Jihlava v dohodnutém termínu neinformovalo o zrušení záměru stavět kanalizaci přes areál firmy v Mlýnské ulici.

Společnost Plastikov na počátku srpna 2014 přerušila na čtrnáct dnů výrobu, aby mohlo město Jihlava postavit kanalizaci přes areál firmy. O zrušení záměru města se společnost Plastikov dozvěděla jen pár hodin před plánovanou odstávkou výroby.

Ukolem najatého znalce je podle informací Občasníku vyčíslení majetkové újmy (uskutečné škody a ušlého zisku), která vznikla společnosti Plastikov od 2. 8. 2014 v přímém důsledku porušení prevenční povinnosti statutárního města Jihlava, a to jednáním statutárního města Jihlava, které bylo v rozporu s Dohody o souhlasu a podmínkách vstupu na “Pozemky‘ firmy Plastikov ze dne 28.6.2013 když statutární město Jihlava neinformovalo včas Společnost o nerealizování stavby vodního díla a opěrné zdi na dotčených pozemcích společnosti Plastikov.

Město Jihlava vyžaduje přísnou mlčenlivost o průběžném provádění, finální podobě a výsledcích znaleckého posudku. Smlouvu podepsala jménem města vedoucí úřednice na odboru rozvoje města Alena Kottová.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna