(VIDEO) Autopark D-1 Ostrovačice finišuje s přípravami na otevření

Autopark D-1 je místem s úplným zázemím pro řidiče osobních aut i profesionály za volantem kamionů. U Brna vedle exitu Ostrovačice (178km) postupně uvádí společnost Jerex do provozu rozsáhlý autopark.

Autopark D-1

Kromě desítek parkovacích míst řidiči najdou v areálu dvě benzinové pumpy, dvě restaurace, mycí linku, pneuservis nebo rychlodobíjecí stanici pro elektromobily. A také hotel pro 70 hostů a kongresové centrum s kapacitou 120 míst.

Z nejvyšších pater  kongresového centra je skvělý výhled na celý areál i na provoz dálnice D1. Podívejte se do jednoho z pokojů kongresového centra krátce před otevřením.

Celý areál je oplocený a hlídaný kamerovým systémem.  S nárůstem silniční dopravy se zřetelně zvyšují i nároky  řidičů osobních i  nákladních vozidel na odpočinek. Rostou i požadavky na pohodlí, stále vyšší jsou i nároky na bezpečnost. Koncept ostrovačického Autoparku vychází z německé obdoby „Autohof (auto-dvůr), který má v Německu více než dvacetiletou tradici.

Autopark D-1 Ostrovačice je teprve druhou stavbou svého druhu v České republice. Podobný autopark funguje u hranic s Německem v Rozvadově.

 

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna