(VIDEO) Primátora Jihlavy Chloupka (ČSSD) napadl hokejový výtržník

Po skončení posledního extraligového utkání uplynulé sezóny napadl primátora Rudolfa Chloupka hokejový výtržník. Mělo se tak stát při odchodu z prostor hokejového stadionu. Incident potvrdilo vedení jihlavské radnice.

„Pan primátor se cítí dobře a nebude se k incidentu nijak blíže vyjadřovat,“ vzkázali pracovníci sekretariátu primátora.

O samotném incidentu jsou jen velmi strohé informace. Výtržník na jihlavského primátora Chloupka cosi opakovaně křičel, není jasné, zda mezi nimi došlo k fyzickému kontaktu. Celý incident mohl proběhnout pouze ve formě verbálních útoků na primátora Jihlavy.

Urážka

Ilustrační obrázek

Primátor města měl druhý den klasický pracovní program, který nemusel být nijak upraven. Ani s odstupem několika dnů nechtěl primátor Chloupek incident nijak komentovat.

Hokejový klub HC Dukla Jihlava je plně ve vlastnictví města Jihlavy, práva a povinnosti akcionářů vykonávají radní města v čele s primátorem Rudolfem Chloupkem. Útok na primátora odsoudil i jednatel hokejového klubu Bedřich Ščerban,

 

Po sestupu hokejového klubu HC Dukla Jihlava z Extraligy čelili radní města vlně emocí a slovních útoků ze strany zklamaných hokejových příznivců klubu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna