Akce FORUM JIHLAVA byla pozdě ohlášena, ale konala se

Podmínky konání kulturních akcí v Jihlavě platí zřejmě pro každého jinak. Řádně vyplněnou žádost podal oznamovatel akce Evžen Zámek dne 8.9.2015, zhruba patnáct dní před konáním akce. Statutární město Jihlava upozorňuje žadatele na nutnost podat tuto žádost nejméně třicet dnů předem. Zmocněncem oznamovatele byl náměstek jihlavského primátora pro oblast kultury Milan Kolář. A tak úředníci města zavřeli obě oči a akci náměstka Koláře povolili.

zdroj: Magistrát města Jihlavy

Informace nekompletní

Při žádosti o svobodný přístup k informacím Magistrát města Jihlavy zadržel a neposkytl podstatnou část informace. Z vyplněného dokumentu by bylo patrné porušení pravidel konání akce „Matky Boží je boží“. Magistrát města byl proto požádán o kompletní informaci. Žádost podaná oznamovatelem akce má ve skutečnosti dvě strany, Magistrát poskytl pouze první stranu žádosti. Druhá strana (zadržená Magistrátem) obsahuje obecné poučení a především plánek místa, kde zamýšlelo Forum Jihlava konat svou kulturní akci.

Omezuje reklamní cedule FORUM JIHLAVA silniční provoz? zdroj: FORUM JIHLAVA

Intenzivní antikampaň

Forum Jihlava už také zahájilo intenzivní antikampaň ve které se snaží zakrývat pochybení při oznámení akce „Matky Boží je boží“ na Magistrátu. Pro své příznivce například požádalo o trest smrti (více čtěte zde).

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů