Charita pro radnici od velkomeziříčského politika Michlíčka

Ve světě politiky není nic zadarmo. Jen něco za něco. Místopředseda velkomeziříčské ODS Jiří Michlíček obětavě natáčí videoklipy s projevy představitelů místní radnice. Kdo si videozáznamy objednal?

Pokud objednávku vystavili úředníci místní radnice, pak si ušetřili námahu.

Pokud objednávku učinili místní politici v čele radnice nastává otázka, co dostane obětavý místopředseda za práci pro místní radnici. Křeslo radního v příští koalici?

Koalice starosty Kaminarase potřebuje pozitivní vizitku jako sůl: Loni milion korun za dosud nepoužité kluziště, nákup šestice stánků pro trhy na náměstí rovněž dosud nepoužitých. Letos zase dostal starosta Kaminaras nápad na očkovací centrum v soukromé nemocnici za dva miliony korun, pár hodin před schválením starostova nápadu předložila zastupitelka Ivana Bíbrová variantu, která nestála město ani korunu.

Chyby Kaminarasovy koalice s množí, popularita klesá. A tak nastupuje místopředseda ODS Michlíček do služeb propagace starostovy koalice. Ve svém volném čase.

Velkomeziříčská radnice ani redakce Velkomeziříčska neinformovaly o obětavém přístupu místopředsedy místní ODS k záchraně slábnoucí popularity koalice starosty Kaminarase. A tak si občané mohou myslet, že videozáznamy projevů místních politiků vytváří úředníci radnice. Jiří Michlíček by si zasloužil ve zpravodajství místní radnice alespoň polovinu mediálního prostoru, který od radnice dostává starosta města.

Každá charita nebo bezplatná činnost ve veřejném zájmu si zaslouží pozornost a ocenění. To, že se obětavé činnosti místopředsedy velkomeziříčské ODS nedostalo prostoru pro ocenění v radničním tisku, jen potvrzuje doměnku, že nepůjde výlučně o charitu a obětavou pomoc.

Snad se nebude velkomeziříčská radnice stydět přiznat rozsah obětavé spolupráce místního politika s radnicí i redakcí místního zpravodaje. I starosta města Alexandros Kaminaras by mohl poděkovat svému koaličnímu partnerovi za obětavé nasazení při záchraně své popularity.

Veřejným poděkováním místopředsedovi místní ODS také radnice smaže narůstající dluh ocenění obětavé práce Jiřího Michlíčka pro místní radnici. Pokud to tedy vůbec byla charita.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů