DOKUMENT: Kočičí útulek prosí o úhrady faktur

kočičí útulekMoc Vás prosíme o pomoc  s úhradou veterinárních faktur útulku pro opuštěná zvířata, ,útulek se opět začíná plnit a lidé vozí nalezené ,,nežádoucí,,vánoční dárky-nalezené hozené na mráz a do sněhu.,situace je opravdu kritická a  tak nám nalezence hlásí skoro  každý den,lidé se neštítí i v tomto počasí odhazovat pořízené,,mazlíčky,,kteří je omrzeli na ulice či do škarp.,momentálně jsme přijali kočičky po zemřelé paní,která jich měla  původně  na chov 22.,starých,bezzubých ,které potřebovaly  do tepla a k plným miskám.To je pro nás velká rána ( povinná péče po přijetí je :kastrace kočky (1000 kč),odčervení,odblešení,očkování,čipování a patrně i léčení některých a nikdo z úřadů nepřidá ani korunu.

.Na váš dar vám obratem vystavíme potvrzení pro finanční úřad 

Moc prosíme, pomozte nám, potřebujeme zaplatit lékaři za nejnovější případy zbídačených nalezenců, potřebujeme nakoupit krmení a uhradit náklady na provoz. Stačí, opravdu kdyby každý pomohl maličko, a můžeme jich zachránit mnoho. Kapacitu na to máme, ale bez pomoci to nedokážeme.

Jsme jedním z největších útulků v ČR a vozí nám nalezené, zbídačené a vyhozené kočky od škarp, popelnic, z příkopů opravdu ze všech koutů země, je až neuvěřitelné, jak se jich lidé dokáží zbavit zcela nemilosrdně takřka kdekoliv. Kapacita našeho zařízení je pro 250 takto opuštěných kočiček (ale někdy nám pod rouškou tmy  uvazují u plotu i pejsky, nebo je lidé najdou uvázané někde  u stromů a zavezou k nám). Od jara 2015 máme příjmy zbídačených tvorečků takřka denně,i nyní v lednu vozí další a další  koťátka a dospělé jedince a po vánocích telefon jen zvoní s prosbou o přijetí nalezenců Pomáháme ze všech sil, ale situace je velmi zlá, nedokážeme to bez další pomoci. Více o našem útulku naleznete na našich stránkách  zde  :www.navysocine.cz nebo https://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine Moc víc prosíme i o sebemenší pomoc,dlužíme již za veterinární péči desítky  tisíc Kč viz faktury níže. Pokud nemůžete pomoci jako firma, pomozte za sebe, jako člověka, i maličko, pomůžete tak zachránit další kočičí životy, zaslouží si naši pomoc ČÍSLO ÚČTU ÚTULKU JE  2300742603/2010.

To, co se děje , nemá obdoby, lidé, místo aby kastrovali, šetří, a nyní odhazují koťata všude, kde se dá. Neustále máme příjmy, z popelnic, lesů, naházené na skládky v pytlích, krabicích, .Obracím se na Vás se zoufalou prosbou..Poslední období je nejhorší,co jsme za existenci útulku zažili.Jiné roky již nebylo v útulku kotě,všechna se rozjela do domovů a další byla až na jaře.Od jara 2016 jsme přijali stovky nalezenců a hlásí další a další nalezená prochladlá koťata naházená všude možně,k tomu přivážejí lidé kočičky po zemřelých a ty ,co jim údajně někdo háže do zahrad,.Vozí je lidé z celé ČR ,.NÁKLADY JSOU OHROMNÉ,ALE NEMŮŽU LIDEM ŘÍKAT VYHODTE JE K LESU ZPÁTKY.Podařilo se nám nakoupit díky pomoci lidí ,granule,kočkolit,drogerii i,uhradit elektřinu a hlavně jsme díky pomoci hodných lidí koupit nový kotel,aby se konečně dařilo vytápět celý útulek,jen ještě musíme zaplatit firmě za jeho zapojení,ale mezitím nám narostl dluh za veterinární faktury-lidé si neuvědomí,že když malá koťata vyhodí na mráz,jsou za chvíli nemocné.Momentálně dlužíme za tyto níže uvedené faktury ,moc vás prosíme o pomoc,abychom k nově přijatým marodům mohli volat lékaře.

Za minulých 6 měsíců jsme vykastrovali 133 koček ,umístili 46 dospělých a 152 koťat do nových rodin. Daří se nám zachraňovat a umisťovat do rodin tvorečky kteří jsou úžasní a provinil se na nich nezodpovědný člověk.Situace je opravdu zoufalá a nevíme jak hradit náklady, proto se omlouváme za oslovení a prosíme o pomoc s úhradou veterinárních faktur .Na váš dar vám obratem vystavíme potvrzení pro finanční úřad na odpisy na daní(pro firmy i fyzické osoby)..Těch co umírají prochlazené venku bez pomoci je tolik,hlavně malá koťátka, tolik moc,my máme kapacitu a spoustu ochotných rukou jim pomoci,bohužel bez pomoci vás,dobrých lidí to nedokážeme,města nepomohou,jejich pomoc se vztahuje pouze pro psí útulky.

Pokud byste kdykoliv potřebovali pomoci s umístěním Vašich, či nalezených kočiček, můžete se na náš útulek obrátit. Za pomoc Vám můžeme udělat reklamu na stránkách i v útulku, kam chodí opravdu hodně lidí

Faktura 2/2017   částka  3740 Kč splatná  10.1.2017

 

Faktura 3/2017 částka  3300 Kč splatná  11 .1 .2017

 

Faktura 4/2017 částka  2750  Kč splatná  11 .1 .2017

 

Faktura 5/2017 částka  3240  Kč splatná  14 .1 .2017

 

Faktura 6/2017 částka 3200 Kč splatná 14.1.2017

 

Moc Vás prosím,zda by jste nám nemohli pomoci s úhradou faktur  a přispět na náš účet jakoukoliv možnou pomoc,nebo zda aby jste nevěděli o někom,kdo by pomohl.Moc,opravdu moc děkujeme za sebemenší pomoc na náš účet 2300742603/2010 .Moc prosíme o pomoc.Děkuji Eva

 

Za všechny v útulku Vás moc prosí Eva Severová

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů