(DOKUMENT) Šest otázek ex-náměstka Kaliny (KDU-ČSL) na vedení Jihlavy

Serveru Občasník se podařilo získat dokument ve kterém se lídr KDU-ČSL a ex-náměstek primátorky Jaromír Kalina dotazuje vedení města Jihlavy na události po jeho rezignaci na funkci náměstka primátorky dne 26.6.2019. Fakturu nového právního zástupce města na půl milionu korun si můžete prohlédnout přímo zde.

Vážení,
Na základě událostí od 26.6.2019, Vás žádám o odpovědi na níže položené otázky. Jejich zodpovězení určitě bude zajímat zastupitele i občany Statutárního města Jihlavy Jihlavy na zítřejším zastupitelstvu města.
Otázky pro vedení města, zm 07-2019:

  1. Objednala paní primátorka u JUDr. Ondruše nějakou službu poté, co mu město ukončilo smlouvu? Pokud ano, jakou službu a za jakou odměnu?
  2. JUDr. Bánský vyúčtoval městu za měsíc červenec 9 cest k jednání. S kým a kde jednal, o čem a s jakým výsledkem?
  3. JUDr. Bánský vyúčtoval městu za měsíc červenec 175,75 hodin práce. Co bylo obsahem této práce a jaký byl výsledek této práce?
  4. Podařilo se již městu rekonstruovat všechny spisy o všech řízeních města proti Svazku a VASce?
  5. Je pravdou, že vedení města vede jednání se Svazkem a VASkou? Co je obsahem jednání? Čeho se snaží město v tomto jednání dosáhnout?
  6. Je pravdou, že starosta Telče Roman Fabeš a starosta Polné Jindřich Skočdopole se účastnili jednání rady města. Kdo je pozval a co bylo předmětem jednání a s jakým výsledkem?

Děkuji.

Dej Bůh štěstí!
Jaromír Kalina

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů