Dotaz pro premiéra: Koho vláda nasadí do první linie lékařské péče o uprchlíky?

Nejdříve přišla nabídka možnosti položit premiérovi České republiky Petrovi Fialovi i hejtmanovi Kraje Vysočina Vítězslavovi Schrekovi při návštěvě Krajské asistenčního centra pomoci Ukrajině.

Může jít o obrázek 5 lidem , people standing , obleku a indoor

Krajský úřad Vysočiny obratem vyřešil akreditaci, rádcové poradili dotaz pro premiéra: „Koho vláda nasadí do první linie lékařské péče o o uprchlíky na Vysočině? Obvodní lékaře nebo spádové nemocnice ?“

Rádcové, kteří poradili dotaz pro premiéra Petra Fialu spoléhali na osvědčenou diskrétnost Obcasnik.eu : „Odpověď chceme vidět na videu“.

Na místě tiskové konference působila ochranná služba premiéra: Tady stát můžete, tady už nemůžete stát. Můžete mít zapnutou kameru. Jakmile začne tisková konference, diskrétně se rozestaví osobní strážci s ochranným perimetrem: Sem smíte, sem už nesmíte. Jen diskrétní kývnutí hlavy: víme o sobě, vše v pořádku. Diskrétně sjednaná pravidla dodrženy.

Jakmile začne tisková konference premiéra, už je vše v rukách moderátora. Na zvednutou ruku s žádostí o možnost položit dotaz jen tiše kývne hlavou. Ptá se Česká televize, pak Seznam zprávy. A poslední Občasník.eu: Kdo ponese zátěž lékařské péče o uprchlíky na Vysočině? Obvodní lékaři nebo krajské nemocnice?

Moderátor lehce kývl. Poslední otázka na premiéra pro Obcasnik.eu. Tak milí lékaři i čtenáři: Sledujte dotaz i odpověď premiéra České republiky Petra Fialy.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů