Koalice SPOLU: Kdo nastrčil zadek do představování kandidátů do parlamentu?

Na oficiálním startu předvolební kampaně koalice SPOLU byl server Občasník jediným médiem, který přijal pozvání regionální kanceláře ODS na oficiální start předvolební kampaně.

Při oficiálním představování kandidátů se přímo do videozáznamu Občasníku natlačila dáma s překrásným pozadím.

Může jít o obrázek 3 people , people standing a outdoors

Jediné nepokažené záběry z představování kandidátů tak má kameraman ODS. Oficiální kamera byla o metr vedle. Do oficiálních stranických záběrů rozkošný zadeček nepronikl.

Na závěr představování kandidátů se moderátorka celé akce přes mikrofon dotazovala, kdo má dotazy na kandidáty. I přes upozornění krajského předsedy ODS Vysočina Miloše Vystrčila nedostal Občasník možnost položit dotazy. Mikrofon byl odnesen a začala hudební zábava.

SPOLU je volební koalice českých politických stran. Vznikla v roce 2020 a je složena z bloku liberálně konzervativních středopravicových a pravicových opozičních stran. Volebním heslem je slogan „Spolu dáme Česko dohromady“ .

Koalici tvoří Občanská demokratická strana, KDU-ČSL a TOP 09. Koalice byla zpočátku nazývána Trojkoalice, od 9. prosince 2020 po oznámení spolupráce a představení je nazývána SPOLU, pod tímto názvem chtějí strany kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2021. Lídrem koalice na Vysočině je lékař Vít Kaňkovský (KDU-ČSL), dvojkou je advokátka Eva Decroix (ODS).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů