Koalice SPOLU smazala profil žďárské lídryně TOP09 Šimo

Přeskupování politických sil po parlamentních volbách je patrné i z webových stránek. Koalice SPOLU smazala profil žďárské lídryně TOP09 Lenky Šimo, která kandidovala z desátého místa kandidátní listiny na Vysočině.

Může jít o obrázek 1 osobě a text that says 'SPOLU Facebook PROGRAM Instagram STUDIO NÁRODNÍINVENTUR KDU-CSL ODS TOP LENKA ŠIMO HISTORIČKA, UČITELKA Facebook Kraj Vysočina Politická príslušnost: TOP 09 Cislo'

Důvod odstranění profilu Lenky Šimo z webových stránek koalice SPOLU neznala ani poslankyně TOP09 Martina Lisová. „Něco jsme spolu prožili nejen ve volební kampani, tak se na důvod odstranění profilu zeptám spíše než naší předsedkyně našich tvůrců webových stránek. Profil by tam měl zůstat,“ uvedla poslankyně Martina Lisová.

Lenka Šimo dnes stojí jako lídryně TOP09 za překvapivou dvojkoalicí s ODS ve Žďáru nad Sázavou. Žďár nad Sázavou je dosud jediným známým místem na Vysočině, kde TOP09 vytvořila společnou kandidátku s ODS.

„Žďár nad Sázavou je město, kde to pochopili správně,“ naznačila poslankyně TOP09 Martina Lisová. Ve Žďáru nad Sázavou působí ODS ve vedení města spolu s hnutím STAN, KDU-ČSL a ODS. „Doufám, že v příští koalici už nebudeme s hnutím ANO,“ přála si poslankyně Lisová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů