ODS a TOP09 kandidují na žďárskou radnici společně

ODS a TOP09 sestavili společnou kandidátní listinu pro podzimní volby 2022 ve Žďáru nad Sázavou. Překvapením je právě společná kandidátka, kdy ODS je dlouholetým stabilním koaličním partnerem, naopak TOP09 končí stabilně v opozici.

Novopečená lídryně TOP09 Lenka Šimo odmítla blíže komentovat finální podobu společné kandidátní listiny. „Všechny informace budou oficiálně zveřejněny co nejdříve,“ slíbila Šimo.

Kandidátní listinu ODS a TOP09 povede podle informací Občasníku osvědčený lídr ODS Jan Mokříš, který je i radním města. Dvojkou kandidátní listiny je lídryně TOP09 Lenka Šimo. Třetí místo patří kandidátovi ODS, pak se kandidáti obou stran střídají až do konce kandidátky.

Životopis lídryně TOP09 Lenky Šimo se už „ztratil“ z webových stránek koalice SPOLU za kterou Šimo kandidovala na desátém místě v parlamentních volbách.

Lídryně TOP09 Lenka Šimo pochází ze Žďáru nad Sázavou, kam se po vysokoškolských studiích v Brně a po kratším působení v Jihlavě, vrátila a začala zde pracovat v oblasti kultury. V současné době působí jako učitelka dějepisu, anglického a německého jazyka na ZŠ v Havlíčkově Brodě.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů