Opět Deml! Začal nový výběr ředitele Brány Jihlavy

Statutární město Jihlava opět vybírá ředitele příspěvkové organizace Brána Jihlavy. Stejně jako ve zrušeném jarním výběru je mezi uchazeči třetí muž uskupení Fórum Jihlava Jakub Deml.

Dohoda o pracovní činnosti Jakuba Demla skončila podle Kanceláře primátorky k 30.4.2020. Téhož dne podal Deml přihlášku do výběrového řízení. Vedle právních povinností dle pracovního řádu se na zaměstnance statutárního města Jihlavy vztahují i povinnosti nikoli v rovině právní, ale morální a etické, a to povinnosti dle Etického kodexu Magistrátu města Jihlavy, kde je v ČI. 6 stanovena povinnost týkající se střetu zájmů, a to povinnost zaměstnance ,,vyhýbat se situacím, ve kterých by byl vystaven střetu osobního a veřejného zájmu, kdy osobní zájem zahrnuje jakoukoliv výhodu pro zaměstnance samotného, pro jeho rodinu či příbuzné nebo pro osoby, se kterými měl nebo má osobní, obchodní nebo politické vazby.“ (více zde).

Deml v Jihlavě realizoval Strategii rozvoje kultury a cestovního ruchu a dále se snaží, aby projekty nezůstávaly jen na papíře. 

Občasníku se podařilo získat i jména členů výběrové komise na ředitele Brány Jihlavy: Mgr. Vítězslav Schrek, Mgr. Silvie Čermáková, Mgr. Josef Kodet, Magdaléna Skořepová, Mgr. František Koudela, MgA. Zdenka Kujová, RNDr. Eva Janoušková, Ol’ga Königová, MgA. Tereza Dobiášová, Mgr. et Mgr. Jana Tichá Janulíková, Mgr. Tomáš Koukal a tajemnice komise Ing. Soňa Krátká a Ing. Hana Králová.

Počet výběrových kol není zatím stanoven, radní města Jihlavy by mohli obdržet jméno vítězného kandidáta nebo kandidátů ještě před vánočními svátky. Nový ředitel Brány Jihlavy se funkce ujme už v lednu 2021.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů