Pelhřimovští politici ovládli vedení Finančního výboru Kraje Vysočina

Ladislav Med (ODS Pelhřimov)

Dvojblok lidovců i občanských demokratů v Pelhřimově zdatně posiluje svůj politický vliv ve městě i mimo město. Například místopředsedou Finančního výboru Kraje Vysočina se od poloviny března stal pelhřimovský místostarosta Ladislav Med (ODS).

Předsedou Finčního výboru je další zástupce pelhřimovské politiky Miroslav Houška (KDU-ČSL). V místní politice Pelhřimova je patrné stále pevnější sepětí lidovců a občanských demokratů: ODS toleruje lidovecké přehmaty především ve sportovní oblasti. Místostarosta lidovců Josef Koch drží ochrannou ruku nad místním hokejovým spolkem HC Pumy, který vznikl odchodem několika nespokojených rodičů z místního hokejového oddílu HC Lední medvědi. Následně radnice podala na hospodaření oddílu trestní oznámení.

Policejní vyšetřování očistilo hokejový oddíl Ledních medvědů od všech nařčení z nezákonného jednání.

Hokejový oddíl HC Pumy i přes výraznou podporu od pelhřimovské radnice tiše omezil slibované plány sportovního rozvoje. Od vedení hokejového svazu už nafasoval i pokutu za odhlášení ze soutěží. Na sportovních turnajích dostávají Pumy až neskutečný příděl branek od soupeřů. Góly chtějí týmu Pum vstřelit i soupeřovi brankáři.

Podobné výsledky tiché pelhřimovské koalice lidovců s ODS se teď přenesou i do krajské politiky. Sílu společného vládnutí i kotrmelců pelhřimovských politiků teď zažije i krajská politika.

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů