Šéf mládeže BK Havlíčkův Brod údajně bral odměny šedesát tisíc měsíčně

Na sociálních sítích se objevila informace o odměnách současného předsedy výkonného výboru BK Havlíčkův Brod Jiřího Čelanského.

Měsíční odměna Jiřího Čelanského za práci u mládeže byla údajně šedesát tisíc měsíčně. Informaci „vytáhl“ jeden ze zastupitelů města Havlíčkův Brod.

Tehdejší předseda oddílu Michal Teplý to údajně obhajoval s tím, že za tyhle peníze, za 60 000 Kč, by to přeci někdo těžko dělal. Mezi tehdejším předsedou oddílu Michalem Teplým a tehdejším trenérem mládeže Jiřím Čelanským je blízký příbuzenský vztah.

Podobný plat jako trenér Čelanský mají v Havlíčkově Brodě ve firmě s miliardovým obratem tak maximálně čtyři členové nejvyššího vedení.

V hokejovém prostředí se za obvyklý měsíční plat mládežnického trenéra považuje částka kolem dvaceti až pětadvaceti tisíc korun v závislosti na kvalitě trenéra a počtu hodin strávených denně na ledě.

Měsíční plat Jiřího Čelanského v Havlíčkově Brodě je podle neoficiálních informací dokonce lepší než plat Viktora Ujčíka jako trenéra „A-týmu“ HC Jihlava. Pokud je trenér placen z prostředků Českého svazu ledního hokeje, pak je jeho tabulková odměna čtyřicet tisíc korun měsíčně.

V každém případě se Jiří Čelanský vyšvihl do čela neoficiální hitparády trenérských odměn mládežnických trenérů v kraji Vysočina.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů