Skandály jihlavského parkování: Z chodníku bude modrá zóna

Velké rozčilení místních obyvatel na sociálních sítích vyvolala provizorní oprava chodníku na jedné z místních ulic. Vedle vyasfaltované praskliny chodníku jsou vidět nájezdy pro automobily. Z chodníku tak patrně bude brzy parkoviště.

„Jsme z toho trochu nešťastný. Nikdo vůbec nekouká na bezpečnost dětí. O to mi tady jde,“ zmínila místní obyvatelka.

Fotografii dostal s žádostí o vyjádření radní města Jihlavy pro dopravu David Beke (ODS):

„Jde o sice nevzhledné, ale rychlé řešení jak vyřešit parkování u domů ve vnitrobloku do doby pořádné opravy. Řešíme problém, který se tu nechal léta hnít. Volba je jednoduchá. Odparkovat všechna auta co nestojí v souladu s předpisy a počkat do doby pořádné opravy, nebo přijmout i takovéto provizorní řešení,“ sdělil radní Beke.

Místní obyvatelé už zasypali sociální sítě silnou kritikou nedbale odvedené práce. Radní Beke vyslovil pochopení pro rozčilení místních obyvatel, že to nejde všechno hned a pořádně. „Má to tolik souvislostí, že člověk v tom neponořený si to nedovede ani představit,“ dodal Beke.

„Čert vem ty modré nesmysly s tím nám nezbyde než se smířit.. Ale neškodilo by, kdyby u toho někdo přemýšlel trochu,“ dodala místní obyvatelka.

Modré čáry slibuje radní Beke doplnit podle kapacit realizační firmy v nejbližší době.

O školním parkovišti v modré zóně čtěte více přímo zde, problém parkování v úzké ulici U Dvora je popsán přímo zde. Skandály jihlavského parkování: Modrá zóna ustoupila soukromému parkovišti (více zde), stání na vegetací zakazuje zákon (více zde), úzká ulice způsobuje řidičům stresové situace (více zde). Vzrostl počet cestujících v autobusech Veřejné dopravy Vysočiny (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů