(VÍME PRVNÍ) Bitva o Těchobuz: Piráti odvolávají Bártíka z krajských funkcí

Jen necelých šest měsíců vydržel v krajské politice třebíčský pirát Ivo Bártík. Piráti navrhují jeho odvolání z Finančního i Kontrolního výboru Zastupitelstva kraje Vysočina. Bártík je místopředsedou Finančního výboru Kraje Vysočina.

Možná nikoliv shodou okolností dochází k odvolání Bártíka jenom pár dnů po té, kdy Finanční výbor doporučil stažení návrhu na prodej zámku Těchobuz (více zde). Ivo Bártík nechtěl své odvolání komentovat.

Ivo Bártík vystudoval v r. 1990 Vysokou školu ekonomickou, fakulta řízení , a v r.2004 pedagogickou fakultu University Karlovy. Po ukončení základní vojenské služby se od r. 1991 věnuje své vystudované profesi ekonoma jako OSVČ – danové poradenství, auditing, kontroly účetnictví a poradenství v ekonomické oblasti. Rovněž pracoval v r. 2004 a 2005 pro Kraj Vysočina jako kontrolor rozpočtů obcí. Ve volném čase se rád věnuje sportu a kultuře. Od r. 2019 je členem finančního výboru Města Třebíč. 

Krajští piráti navrhují na Bártíkovu pozici člena Finančního výboru zvolit jihlavského zastuputele Vojtěcha Prchala, a do pozice místopředsedy navrhuje zvolit Ing. Petra Kozla (stávajícího člena finančního výboru).

„Budu hlasovat ve finančním výboru Kraje Vysočina dle svého nejlepšího svědomí a vědomí a v souladu s pirátským programem,“ vzkázal jihlavský zastupitel Vojtěch Prchal.

Bártíkovu pozice člena kontrolního výboru má obsadit pirátka z Telče Mgr. Petra Kujínek Polodnová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů