(DOKUMENT) Válečná porada velkomeziříčských zastupitelů a referendistů před zastupitelstvem

Volič i občan jsou osobou nežádoucí na válečné poradě velkomeziříčských zastupitelů a referendistů jen několik dnů před podzimním jednáním zastupitelstva. Stejně nežádoucí osobou jsou i zástupci médií.

Občanští aktivisté tlačí na místní politiky, aby změnili usnesení zastupitelstva o dalším postupu architektonické soutěže. Z mimořádného jednání zastupitelstva odešla jen šest minut před hlasováním o referendu Necidova radní Michaela Salašová (vpravo, starosta Necid vlevo).

Necid Salašová

Text pozvánky pro zastupitele města Velké Meziříčí:

dovolujeme si Vás pozvat na setkání se zástupci naší občanské iniciativy Za Náměstí VM, které se uskuteční dne 30. srpna 2017 v 18 hodin ve velkém salónku v Hotelu Pod Zámkem ve Velkém Meziříčí.

Jsme si plně vědomi odpovědnosti k signatářům a podporovatelům naší iniciativy, a proto považujeme za důležité se s Vámi osobně setkat a dohodnout další postup v přípravě místního referenda.

Na toto společné setkání nezveme zástupce médií ani veřejnost.

Děkujeme za Váš čas a srdečně Vás zveme na divadelní představení Běžkařská odysea pražského dua Bratři v tricku, které se uskuteční 29. srpna 2017 ve 20 hodin v areálu bývalého Svitu.

Za občanskou iniciativu Za Náměstí VM

Tomáš Bílek

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů