Vodárenské trestní oznámení v době krajské předvolební kampaně

vinaPředvolební kampaň je cirkus pro voliče. Politici předvádí svou osobnost na politických mítincích, soutěží o přízeň voliče. Letos to v Jihlavě bude jinak: politici budou voličům podávat vysvětlení o svých výpovědích do policejních protokolů. Před několika lety prověřilo trestní oznámení hospodaření Dukly Jihlava, před jeho podáním bylo hodně rušno na místní pravicové politické scéně. Situace se opakuje.

Řízení městské společnosti je zkriminalizováno podáním trestního oznámení. Odvolávání ředitele městské vodárenské společnosti se stalo pravidelným politickým folklórem jednání představenstva. Mezi radnicí a vodárenskou firmou jsou vztahy na bodu mrazu.

Informace obchodního charakteru jsou před jejich zveřejněním ostře stráženou informací. Na základě obchodních informací podal úředník Magistátu oznámení orgánům činným v trestním řízení.

Politické řešení hospodaření městské společnosti nedostalo od radnice šanci, nastupuje policejní vyšetřovatel. Politická krize řízení města najednou dostává úplně nový rozměr.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů