Volební lídr Pirátů Daďourek náhle rezignoval na všechny funkce

Lídr společné kandidátky Pirátů a Starostů na Vysočině Milan Daďourek rezignoval ze zdravotních důvodů na místo na kandidátní listině do podzimních sněmovních voleb. Zároveň rezignuje i na další pirátské funkce.

Lídr kandidátky Pirátů a Starostů Milan Daďourek ze zdravotních důvodů rezignoval

„Po úvaze jsem se rozhodl k 15.7. 2021 rezignovat na své místo na kandidátce do PSP i na všechny ostatní pirátské funkce (místopředseda PKS, člen krajské koaliční rady). Důvodem je zhoršující se zdravotní stav a špatný výhled jeho zlepšení. Nemohl bych nadále přispívat ke kampani a pravděpodobně bych nemohl plnohodnotně vykonávat ani funkci poslance,“ říká Milan Daďourek.

Může jít o obrázek 1 person , standing , street a road

„Nejméně několik měsíců se také nebudu zapojovat do žádné jiné pirátské činnosti. Je to pro mne velké zklamání, ale nevidím jinou možnost. Přeji všem úspěch a pevně doufám, že můj osobní problém nezvyklá probíhající volební úsilí. Děkuji všem, kteří mi dali svoji důvěru a omlouvám se za komplikace a případné rozčarování. Prosím, abyste mne ve věci nekontaktovali. Děkuji za pochopení,“ dodal Daďourek.

V následujících dnech se bude ve zrychleném jednání řešit dovolba 1. místa společné kandidátky Pirátů a Starostů na Vysočině.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů